Aparegio Gorj S.A. – CED Rovinari , in data de 20.09.2024 va efectua lucrari de igienizare, spalare si dezinfectare a rezervorului central de inmagazinare a apei potabile cu volumul de 2500mc, aferent statiei de tratare Rovinari.
Aceste lucrari se vor efectua fara a fi afectata distributia permanenta si calitatea apei catre consumatori.
Dupa terminarea lucrarilor se va proceda la recoltarea probelor de apa si se vor trimite catre laboratorul central al Aparegio Gorj S.A.
ANUNT
Societatea APAREGIO GORJ S.A., asistată de expert independent S.C. FOX MANAGEMENT CONSULTANTS S.R.L. anunță începerea procesului de recrutare şi selecţie pentru poziția de Director General al Societăţii. Această procedură de recrutare și selecție se derulează în conformitate cu prevederile O.U.G. nr. 109/2011 privind guvernanţa corporativă a întreprinderilor publice, cu completările și modificările ulterioare, aprobată prin Legea nr. 187/2023 și Hotărârea nr. 639/2023 pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a unor prevederi din Ordonanţa de Urgenţă nr. 109/2011 privind guvernanţa corporativă a întreprinderilor publice.
Citeste continuarea in varianta completa (PDF)
Societatea APAREGIO GORJ S.A., asistată de expert independent S.C. FOX MANAGEMENT CONSULTANTS S.R.L. anunță reluarea procesului de recrutare şi selecţie pentru poziția de Director Economic al Societăţii. Această procedură de recrutare și selecție se derulează în conformitate cu prevederile O.U.G. nr. 109/2011 privind guvernanţa corporativă a întreprinderilor publice, cu completările și modificările ulterioare, aprobată prin Legea nr. 187/2023 și Hotărârea nr. 639/2023 pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a unor prevederi din Ordonanţa de urgenţă nr. 109/2011 privind guvernanţa corporativă a întreprinderilor publice.
Citeste continuarea in varianta completa (PDF)
Publicat azi 20.02.2026, ora 15:00
